En Güvenilir Ön Ödemeli Kart Hangisidir?

Paykasa

Kredi kartları, doğru ve bilinçli kullanıldıkları sürece hayatı kolaylaştıran ödeme yöntemleridir. Yine kredi kartı dışında online alışverişte kullanılabilecek birbirinden farklı kart türleri mevcuttur. Bu kart türleri arasında; banka kartı, ek kart ve hediye kartları bulunmaktadır. Ancak özellikle son yıllarda pek çok kişi tarafından tercih edilen diğer bir kart türü ise ön ödemeli kartlar da vardır. Bu kartlar, harcanacak olan parayı önceden yatıran ve yatırılan miktar ölçüsünde hızlı bir şekilde alışveriş yapma imkânı sunan sanal kartlardır. İçinde bulunduğumuz dönemde pek çok ön ödemeli sanal kart bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında en güvenilir olanlardan birisi Paykasa‘dır. Peki, Paykasa Kart kullanımı neden güvenilirdir?

Paykasa

Paykasa

Paykasa Yüksek Güvenlik Duvarları ile Korunur

Ön ödemeli kartlar, online alışveriş sitelerinde güvenli ve pratik alışveriş deneyimi sağlarlar. Bu doğrultuda tercih edilebilecek birçok ön ödemeli kart sistemi vardır. Astropay ve PayKwik gibi farklı çeşitleri bulunan bu kartlardan en güvenilir olanı ise Paykasa’dır. Çünkü Paykasa, diğer ön ödemeli kartlarda olduğu gibi düşük güvenlik duvarları ile korunmaz. Aksine 126 Bit SSL yani yüksek güvenlik duvarları ile korunmaktadır. Bu nedenle de tam anlamıyla güvenilir bir ön ödemeli sanal kart arıyorsanız, tercihinizi mutlaka Paykasa yönünde yapmalısınız.

Kişisel Bilgiler Tamamen Güvendedir

Paykasa’nın üzerinde kullanıcıların isim, soy isim ve doğum tarihi gibi bilgileri bulunmaz. Bu durum ise kredi kartlarında sıklıkla karşılaşılan güvenlik sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Yani kartınız yanlışlıkla üçüncü kişilerin eline geçmiş dahi olsa, kişisel bilgilerinize herhangi bir şekilde ulaşılamaz.

Paykasa

Paykasa

Kötüye Kullanımları Önlemek İçin Kendisini Bloke Eder

Paykasa’yı gönül rahatlığı ile kullanmanız için bir başka neden ise, içindeki limitin bitmesinin ardından kendisini bloke yani kullanılamaz hale getirmesidir. Oysa kötü yazılımlara sahip internet siteleri kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini kullanarak harcama yapabilmektedir. Fakat Paykasa’nın kendisini bloke etmesi özelliği sayesinde kullanıcılar her daim güvende kalmaktadır.

Paykasa, dünya genelinde sıkça kullanılan online ödeme sistemlerinden birisidir. Siz de sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek Paykasa satın alabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın