Güvenli ve Hızlı Ödeme Sistemi “Paykasa”

Paykasa nedir

İnternet, günümüzde hemen herkesin hayatında önemli bir yere sahiptir. İnternetin hayatımızın içine bu kadar dâhil olmasıyla beraber pek çok faaliyeti de internet üzerinden gerçekleştirebilir hale geldik. Bu faaliyetler arasında öne çıkan ise online alışveriştir. Evimizden işyerimizden ya da bulunduğumuz herhangi bir yerden sadece birkaç tık ile dilediğimiz ürünü ulaşabilmekte ve kapımıza kadar getirtebilmekteyiz. Ancak bu noktada karşımıza önemli bir konu olarak güvenli alışveriş çıkmaktadır. Çünkü internet üzerinden yapılan dolandırıcılıklar nedeniyle kart ile alışveriş yapan kişilerin bilgileri 3. kişilerin eline geçebilmektedir. Oysa Paykasa ile bu tehlike ortadan kalkmakta, güvenli ve hızlı alışveriş yapılabilmektedir. Peki, Paykasa Nedir ve Paykasa fiyatları ne kadardır?

Paykasa nedir

Paykasa nedir

Paykasa Nedir, Nasıl Çalışır?

İnternet üzerinden yapılan ödemelerin güvensiz olmasının nedeni, alışveriş esnasında yapılan işlemlerin ardından elektronik iz kalmasıdır. Bu iz ise kötü niyetli internet kullanıcıları tarafından takip edilerek banka bilgilerinin ele geçirilmesine neden olmaktadır. Ancak Paykasa kullanımı sonucunda herhangi bir elektronik iz kalmaz ve böylece kişiler yüz yüzde güvenli alışveriş yapma imkânı bulurlar.

Paykasa’nın arkasında herhangi bir elektronik iz bırakmamasının nedeni tek kullanımlık bir kart olmasıdır. Bu kart üzerinde 16 haneli bir pin kodu yer alır. Paykasa satın alan kişiler ise bu pin kodunu yalnızca bir kez kullanabilirler. Çünkü alışveriş tamamlandıktan sonra kart kendisini iptal etmektedir. Bahsedilen bu durum ise Paykasa’nın dolandırıcılıkları engellemesinin en temel nedenidir.

Paykasa Fiyatları Ne Kadardır?

Paykasa nedir sorusunun ardından konu ile ilgili en çok merak edilenlerden birisi de Paykasa fiyatları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ön ödemeli sanal kartın 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ gibi limitleri bulunmaktadır. Kişiler, bu Paykasa kart limitleri arasından ihtiyaçları olan kadarını satın alarak hemen alışveriş yapmaya başlayabilirler.

Paykasa nedir

Paykasa nedir

Paykasa’nın güvenli bir ödeme sistemi olmasının yanında sunduğu bir diğer avantaj ise tüm işlemlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesidir. Bu nedenle de kullanıcılarına zaman kazandırmaktadır. Eğer siz de internet üzerinden yaptığınız alışverişlerin güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız Paykasa satın alabilir, tüm işlemleri hızlı bir şekilde tamamlamanın farkını yaşayabilirsiniz.

Etiketler: