İnternet Alışverişlerinde Yeni Nesil Ödeme Sistemi: Paykasa Kart

Paykasa Kart

Teknolojinin her geçen gün daha da gelişmesiyle beraber internetten alışveriş yapılabilecek güvenli online alışveriş mağazalarının sayısı da ciddi artış göstermiştir. Bu alışveriş siteleri üzerinde kredi kartı, banka kartı ya da kapıda ödeme gibi yöntemler ile pratik bir şekilde alışveriş yapabilmekteyiz. Ancak online alışverişler için tercih edilebilecek ödeme yöntemleri bunlar ile sınırlı değildir. Özellikle son dönemlerde güvenli olmaları ve hızlı alışveriş imkânı sunmalarıyla ön plana çıkan ön ödemeli sanal kartların kullanımı Türkiye’de ve dünyada giderek artmaktadır. Bahsedilen sanal kartlar içerisine en güvenilir olanlardan birisi ise Paykasa Kart olarak karşımıza çıkmaktadır.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

İnternet üzerinden pek çok alışveriş sitesinden güvenle alışveriş yapma imkânı sunan yeni nesil ödeme sistemi Paykasa satın alarak siz de güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Kart ile Tereddüt Etmeden Güvenilir Alışveriş Yapabilirsiniz

Paykasa Kart, kredi kartı ya da banka kartı gibi fiziksel bir alışveriş kartı değildir. Paykasa aldığınızda size verilen sadece 16 haneli bir PIN kodudur. Bu PIN kodu ile isim soyisim, adres ya da kart bilgisi girmenize gerek kalmadan anlaşmalı web sitelerinden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Ön ödemeli sanal kartlar arasında en çok tercih edilen sistem olarak ön plana çıkan Paykasa Kart, tek seferlik bir sanal karttır. Paykasa satın alma işleminin ardından size verilen PIN kodunu kullandığınızda PIN kodu iptal olur. Ayrıca bu kodu 1 yıl içerisinde kullanmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Paykasa Kart’ınızı Dilediğiniz Zaman Paraya Çevirebilirsiniz

Paykasa Kart istenildiği takdirde nakitte çevrilebilen bir karttır. Paykasa bozdurma olarak da adlandırılan bu işlem için orijinal web sitesi kullanılabileceği gibi aynı zamanda aracı Paykasa firmaları da tercih edilebilir. Yine Paykasa Kart numarasının bayiye iletilmesinin ardından paranın yatırılacağı hesap numarası iletilir ve bunun ardından bozdurulan bakiye kullanıcının hesabına aktarılır.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Tüm bunların yanı sıra Paykasa alım satım işlemleriniz için mutlaka sertifikalı ve güvenilir bir Paykasa firması ile çalışmanız gerekmektedir. Bunun için web sitemiz üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir, güvenilir ve ucuz Paykasa satın alabilirsiniz.

Etiketler: