Ön Ödemeli Sanal Kart: Paykasa

Paykasa Kart

İnsanlar, son yıllarda hem teknolojide yaşanan gelişmeler hem de alışveriş yapmaya zaman bulamamaları nedeniyle online alışverişe yönelmiştir. Online alışverişe olan bu rağbet nedeniyle de, internet üzerinden satın alınabilecek ürün ya da hizmet sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Ancak alışveriş için tercih edilen web sitesinin güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü siteler üzerinden yapılan alışverişler sırasında, isim ve soy isim yanında kredi kartı bilgileri gibi önemli kişisel bilgiler de paylaşılmaktadır. Bu bilgiler, kötü niyetli kişiler tarafında çalınabilir ve banka hesapları kısa süre içerisinde boşaltılabilir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak adına en güvenli yöntem ön ödemeli sanal kart kullanmaktadır. Bu sanal kartlar içerisinde en iyi seçenek ise Paykasa Kart olarak karşımıza çıkmaktadır.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa Kart Özellikleri

Paykasa Kart satın alan kullanıcılar, bu kartı alışveriş sitelerinde kullanırken herhangi bir kişisel bilgi paylaşmak zorunda kalmazlar. Üstelik satın alma işlemi esnasında bakiyeyi kendileri belirledikleri için herhangi bir şekilde dolandırılma ihtimalleri de yoktur. Bu nedenle Paykasa güvenilirlik konusunda bireylerin tercih edebilecekleri en iyi ödeme yöntemlerinden birisidir. Peki, Paykasa Kart’ın diğer özellikleri nelerdir?

Paykasa Kart’ın en önemli özelliği, kartın yüksek güvenilirliğe sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra Paykasa Kart kullanıcılarına 10 €’dan başlayan miktarlarda bakiye satın alma imkânı sunmaktadır. Satın alınan sanal kartların içerisinde yer alan bakiye tek kullanımlıktır. Bu bakiyenin kullanılmasının ardından kart, PIN numarası ile birlikte otomatik olarak sistemden silinmektedir. Bireylerin Paykasa içerisindeki bakiyenin bitmesinin ardından alışverişe devam edebilmeleri için yapmaları gereken tek şey, yeni bir Paykasa satın almalarıdır.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Bunların yanı sıra Paykasa Kart ile sunulan PIN numaralarının çözülmesi ise imkânsızdır. Bu durum da, Paykasa’nın ne kadar güvenli bir ödeme yöntemi olduğunu ortaya koymaktadır. Yine ön ödemeli bu sanal kartın kullanımı oldukça pratiktir. Çünkü online alışveriş sırasında ödeme için yapılması gereken tek şey, 16 haneli PIN numarasını girmektedir. Bu kodu girerek güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir.

Eğer siz de Paykasa’nın bu avantajlı özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden Paykasa fiyatları ile ilgili bilgi alabilir, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan limiti satın alabilirsiniz.