Paykasa E-pin Nedir? Ne İşe Yarar?

Paykasa e-pin

Paykasa Kart, hem güvenli hem de hızlı alışveriş yapma imkânı sunan kullanışlı bir ödeme sistemidir. Kişilerin bütçelerine uygun Paykasa limitleri arasından seçim yaparak satın aldıkları bu sanal kart, internette sıklıkla karşılaşılan dolandırıcılık vakalarına karşı da korumaktadır. Aynı zamanda ön ödemeli bir kart olması nedeniyle ay sonunda ödeme yapma zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır. Kullanıcıların Paykasa satın almalarının ardından 1 yıl içerisinde diledikleri gibi alışveriş yapma imkânı bulunmaktadır. Paykasa satın alma işlemlerinin tamamlanmasının ardından kullanıcılara fiziksel bir kart verilmez. Çünkü kullanıcıların eline geçen sadece 16 haneli bir dijital koddur. Bu kod aynı zamanda e-pin olarak da anılmaktadır. Peki, Paykasa e-pin nerelerde kullanılır? Kullanımı güvenli midir?

Paykasa e-pin

Paykasa e-pin

Paykasa E-Pin Ne İşe Yarar?

Paykasa satın alma işlemlerinin ardından kullanıcılara verilen e-pin, pek çok internet sitesinde alışveriş yapmak için kullanılabilir. Bu siteler arasında oyun siteleri ve alışveriş siteleri de yer almaktadır. Yine bunun yanında Skype ve Facebook gibi sosyal platformlarda; Bitcoin, Litecoin ve Eterhium gibi sanal paraların satın alımı sırasında da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Siz de Paykasa e-pin ile pek çok online alışveriş sitesinden kişisel bilgilerinizi paylaşmadan hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

E-pin Güvenli midir?

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışverişlerde kişisel bilgilerinizi de paylaşmak zorunda kalırsınız. Bu bilgiler arasında kimlik, adres ve kredi kartı gibi bilgiler de yer alır. Ancak özellikle kredi kartı bilgileri dolandırıcıların hedefi olmakta, bu bilgiler ile kişilerin banka hesapları tamamen boşaltılabilmektedir. Oysa e-pin sayesinde herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmadan %100 güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Paykasa Kart satın alırken verilen e-pin, kullanımının ardından iptal olur ve bir başkası tarafından kullanılamaz. Ayrıca güvenli bir online alışveriş deneyimi için satın aldığınız 16 haneli e-pin kodunu bizzat kendiniz bir başkasına vermediğiniz sürece dolandırılmanız imkânsızdır.

Paykasa e-pin

Paykasa e-pin

Bunların yanı sıra Paykasa limitleri ise €10,€15, €20, €50, €100, €150, €200, €250 ve €500, 1000€ olarak değişiklik gösterir. Siz de hemen sitemiz üzerinden Paykasa fiyatları ile ilgili bilgi edinebilir, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan limiti satın alabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir cevap yazın