Paykasa Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Paykasa Kart

Günümüzde online alışveriş için tercih edilebilecek pek çok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinden birisi de kredi kartlarıdır. Ancak günden güne artan kart ücretleri ve kart bilgilerinin kötü niyetli kişilerce kopyalanması nedeniyle birçok kişi daha güvenilir ödeme yöntemleri aramaktadır. Bu doğrultuda yıllık kart ücreti olmayan ve herhangi bir şekilde dolandırıcılık vakalarının yaşanmadığı en güvenli ödeme yöntemi ise Paykasa’dır. Paykasa Kart sadece ülkemizde değil, dünya çapında kullanılan yaygın bir ön ödemeli sanal karttır.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa kullanımı, hem pratik hem de güvenli olması bakımından oldukça avantajlıdır. Ancak hakkında bilinmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. İşte Paykasa Kart ile ilgili bilinmesi gerekenler…

Paykasa Kart Nereden Satın Alınır?

Dünya çapında kabul görmüş bir ödeme yöntemi olan Paykasa, İngiltere’de yer alan Ceresline Voucher Limited Şirketi tarafından başlatılmış bir hizmettir. Bu hizmet, Paykasa firmaları tarafından kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Ancak firmalardan Paykasa satın almadan önce güvenilir olduğundan emin olunması gerekmektedir. Eğer siz de Paykasa satın almak için güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız bizi tercih edebilir, güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Online alışveriş platformlarında sorunsuz ve özgürce alışveriş yapma fırsatı sunan Paykasa’nın kullanımı ise oldukça basittir. Firmamız üzerinden Paykasa satın almanızın ardından size verilen 16 haneli PIN’i anlaşmalı web sitelerinde dilediğinizce kullanabilirsiniz. Bu anlamda dilerseniz Paykasa bakiyenizi tek seferde, dilerseniz de parça parça ödeme yaparak harcayabilirsiniz.

Paykasa Kullanımı Yasal mı?

Paykasa, güvenilir firmalardan satın alındığı ve yine yasal web sitelerinde kullanıldığı sürece yasaldır. Yani güvenilir firmalardan aldığınız Paykasa Kart ile anlaşmalı sitelerden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa Fiyatları Ne Kadardır?

Paykasa fiyatları ise Euro kuruna göre değişiklik göstermektedir. Ülkemizde Euro paritesinin ne kadar yüksek olduğu göz önünde bulundurulduğunda, Paykasa fiyatları TL’ye çevrildiğinde yüksek olacaktır. Bu nedenle de özellikle yurtdışından ödeme alan bir projeye sahipseniz, tercihiniz mutlaka Paykasa yönünde olmalıdır.

Ayrıca Paykasa fiyatları bayilere göre de değişebilir. Ancak en uygun Paykasa fiyatlarını sunan bir Paykasa firması arıyorsanız bizimle iletişime geçebilir, Paykasa Kart’ınızı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.