Paykasa Kart Harcama Limiti Ne Kadardır?

Paykasa kod güvenliği

Kişisel bilgilerini internet ortamında kullanmak istemeyen ve kredi kartı kullanma konusunda tereddüt yaşayan kişilerin en çok kullandıkları ödeme sistemlerinin başında ön ödemeli sanal kartlar gelmektedir. Bunlar içerisinde en avantajlı ve güvenli olanı ise Paykasa Kart olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece Türkiye’de değil, dünyada pek çok ülkede online ödeme sistemi olarak tercih edilen Paykasa, hemen her türlü platformda güvenle kullanılabilmektedir.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa sisteminin ana fikri ise kullanıcıların platformlar üzerinde herhangi bir sorun yaşamadan ve dolandırıcılık vakaları ile karşılaşmadan ödeme yapmalarına imkân tanımaktır. Tek kullanımlık bir olan Paykasa kullanımı ise oldukça pratiktir. Kullanıcılara verilen 16 haneli PIN ile şifrelenen Paykasa’nın kaybolma ya da bir başkasının eline geçme gibi bir riski de söz konusu değildir. Peki, Paykasa harcama limiti nedir?

Paykasa Kart Harcama Limiti Nedir?

Paykasa Kart, günümüzde pek çok platformda herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmadan kullanılabilmektedir. Bahsedilen bu platformları şöyle sıralayabiliriz:

  • Bahis ve şans oyunları
  • E-ticaret siteleri
  • Online alışveriş siteleri

Paykasa kullanımı birebir kredi kartıyla aynı gibi görünebilir. Ancak Paykasa harcama limitleri farklıdır. Çünkü kullanıcılar kredi kartlarının aksine ihtiyaçları olan Paykasa limitini önceden satın alırlar. Yani Paykasa harcama limitini bir banka değil, kullanıcın kendisi belirlemektedir. Bu doğrultuda satın alınabilecek Paykasa limitleri; 10€,15€, 20€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€ 500€ ve 1000€ arasında değişiklik göstermektedir.

İhtiyaç olan kadar Paykasa satın almanın ardından kullanıcıya verilen gerçek bir kart değil, tek kullanımlık 16 haneli bir PIN verilir. Bu PIN sayesinde herhangi bir kişisel bilgi girmeye gerek kalmadan özgürce alışveriş yapılabilir.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa Nereden Alınır?

Paykasa satışı yapan pek çok Paykasa firması bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında güvenilir ve işini profesyonel anlamda yürüten firmayı tercih etmek, kullanıcıların güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Aksi halde çeşitli sorunlar ile karşılaşabilir ve karşınızda herhangi bir muhatap bulamayabilirsiniz. Bu doğrultuda güvenebileceğiniz bir Paykasa firması arıyorsanız bizi tercih edebilir, web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan Paykasa limitini satın alabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , ,

Bir cevap yazın