Paykasa Kart Kullanımı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Kart kullanımı

Paykasa, Avrupa’da ortaya çıkmış bir ön ödemeli sanal karttır ve para birimi Euro’dur. Günümüzde sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sanal kartın diğer ödeme yöntemlerine göre giderek daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Çünkü kredi kartı ya da banka kartı gibi ödeme yöntemleri her ne kadar kullanım kolaylığı sağlasalar da, bazı kötü niyetli insanların hedefinde oldukları göz ardı edilmemelidir. Bu nedenle de dünya genelinde Paykasa Kart kullanımı giderek daha da yaygınlaşmaktadır.

Paykasa Kart kullanımı

Paykasa Kart kullanımı

Paykasa Kart, kredi kartları ile karşılaştırıldığında daha güvenli bir sistemdir. Ayrıca ödeme işlemlerini çok daha hızlı bir şekilde yapmaya olanak tanımaktadır. Ancak pek çok kişi hala Paykasa ile ilgili yeterli bilgiye sahip değildir. İşte, bu ön ödemeli kartı kullanmayı düşünenler için Paykasa Kart kullanımı ile ilgili sıkça sorulan sorular ve daha fazlası…

Paykasa Kart Kullanımı Güvenli midir?

Paykasa kullanımı %100 güvenlidir. Hatta diğer ödeme ön ödemeli sanal kartlar ile karşılaştırıldığında en güvenli olanının Paykasa olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Paykasa Kart, 126 Bit SSL yani yüksek güvenlik duvarı ile korunan bir sistemdir. Siz de ödemeleriniz sırasında kişisel bilgilerinizi güvence altına almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden Paykasa satın alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Paykasa Kartı Kimler Kullanabilir?

Paykasa Kart kullanımı için belli bir yaş sınırı bulunmaktadır. Bu doğrultuda 18 yaşını dolduran herkes bu kartı kullanabilir. Ancak 18 yaşından küçük bireylere Paykasa satışı yapılamamaktadır.

En Fazla Ne Kadar Paykasa Satın Alabilirim?

Paykasa, kullanıcılarının internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeleri için farklı limit seçenekleri sunmaktadır. Paykasa limitleri ise €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500, €1000 olarak değişiklik göstermektedir.

Paykasa Kart kullanımı

Paykasa Kart kullanımı

Paykasa Kullanmak Yasal mıdır?

Dünya üzerinde büyük şirketler başta olmak üzere birçok firmanın web sitesinde online ödeme kolaylığı sağlayan Paykasa Kart, tamamen yasal bir ödeme yöntemidir. Ancak yine de Paykasa satın alırken güvenilir bir Paykasa firması tercih edilmeli ve yasal web sitelerinden alışveriş yapılmalıdır.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa kullanımı için belirlenen limitler arasından ihtiyacınız olanı kısa süre içerisinde satın alabilirsiniz. Eğer siz de hem güvenli hem de ucuz Paykasa satın almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilir, web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz limiti satın alabilirsiniz.

Etiketler: ,