Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Paykasa Kart

Paykasa, özellikle son dönemlerde daha da popüler hale gelen ön ödemeli bir sanal karttır. Bu kart, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılması durumunda, kullanıcılar ile internetin tehlikeli dünyası arasında bariyer oluşturur. Böylece kart kullanıcılarının hiçbir kişisel bilgisine gerek kalmadan online platformlardan alışveriş yapma olanağı sunmaktadır. Paykasa online ödeme sisteminin ortaya çıkmasında ise, alışveriş sektörünün online platformlara yönelmesi ve burada güvenlik ihtiyacının giderek daha da önemli hale gelmesi etkili olmuştur. Peki, özellikle güvenlik sağlaması bakımından avantajlı Paykasa Kart nerelerde kullanılabilir?

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Paykasa Kartın Kullanılabileceği Web Siteleri

Dünyada ve ülkemizde giderek daha da yaygın hale gelen Paykasa ödeme sistemiyle alışveriş yapılabilecek pek çok online mağaza, alışveriş sitesi ve bahis sitesi mevcuttur. Bu doğrultuda Paykasa Kart satın alarak 30.000’den fazla alışveriş sitesinde para yerine kullanabilirsiniz. Yine Paykasa’nın geçtiği bazı siteleri ise şöyle sıralayabiliriz:

  • Skype
  • Dark Orbit
  • Facebook
  • Metin2
  • Auro
  • GameForge
  • Knight Online

Ancak Paykasa ile ödeme yapılabilecek web siteleri bunlar ile sınırlı değildir. Çünkü Paykasa; Bitcoin, Ripple, Litecoin ve Eterhium alımı için de sıklıkla kullanılan bir ödeme sistemdir. Yine bu bahsedilen siteler dışında Paykasa’yı kullanabileceğiniz binlerce site mevcuttur. Siz de Paykasa satın alarak anlaşmalı web sitelerinde güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kart

Paykasa Kart

Ortam kütüphanesi

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Paykasa Kart satın almak oldukça kolay bir işlemdir. Çünkü bu avantajlı karta sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, 10 €’dan başlayan limitler ile sunulan kartlar arasından ihtiyacınız olanı belirlemek ve ardından sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmektir. Ancak unutmamalısınız ki, satın alma işleminin ardından size verilen fiziksel bir kart değil, 16 haneli bir PIN’dir. Bu PIN’i ödeme sırasından tıpkı kredi kartı/banka kartı kullanırken olduğu gibi bir yol izleyerek kullanabilirsiniz. Sadece ödeme sayfasına geçtiğinizde ödeme yöntemi olarak Paykasa seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Bunların yanı sıra Paykasa ile yaptığınız ödemelerde alışveriş sitesiyle herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmazsınız. Bu sayede olası dolandırıcılık vakalarından korunur, güvenli bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarırsınız.

 

 

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın