Paykasa Nedir? Paykasa Nasıl Kullanılır?

Paykasa nasıl kullanılır

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmelere paralel olarak internet kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ise, önceleri kişilerin tereddüt ederek kullandıkları online alışveriş seçeneğini daha çok tercih edilir hale getirmiştir. Ancak internet üzerinden alışveriş yapan bireylerin pek çoğu dolandırılmaktan korkmakta ve kart bilgilerini paylaşmak konusunda şüphe duymaktadır. Paykasa kart ise online alışveriş sistemleri arasında en güvenli olanlarından birisidir. Çünkü bu sistem, her alışveriş için tek kullanımlık fişler sunar ve bu sayede kişilerin dolandırılarak mağdur olmalarının önüne geçmektedir. Peki, Paykasa nasıl kullanılır ve Paykasa satın almak için neler yapılması gerekir?

Paykasa nasıl kullanılır

Paykasa nasıl kullanılır

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

İnternet üzerinden alışveriş yaparken ödeme kısmına geldiğinizde aklınızda soru işaretleri oluşuyorsa, Paykasa satın alarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Online ödeme konusunda büyük avantajlara sahip bu ödeme sistemine sahip olmanız ise oldukça kolaydır. Bunun için web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, kartınızı kısa süre içerisinde alabilirsiniz.

Paykasa kartları; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 60€, 80€, 150€ ve 250€  şeklinde yükselen limitlere sahiptir. İhtiyacınız olan limitte satın alabileceğiniz bir ön ödeme kartı olan Paykasa ile hızlı bir şekilde nakit kullanım yapabilir ya da oynadığınız oyunlarda Premium üyelikler satın alabilirsiniz. Eğer siz de internet üzerinden yapacağınız alışverişler sırasında güvende hissetmek istiyorsanız web sitemiz üzerinden Paykasa fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınız olan bakiyeyi kolayca satın alabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Kullanılır?

Online platformlarda özgürce alışveriş yapma imkânı sunan Paykasa, aracı kurumlara gerek kalmadan dakikalar içerisinde ödemeyi gerçekleştirir ve kullanıcılarının zamandan tasarruf etmesini sağlar. Bu nedenle de Paykasa kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Fakat daha önce bu avantajlı ödeme sistemini kullanmamış kişiler, Paykasa nasıl kullanılır sorusunun cevabını aramaktadır.

Paykasa nasıl kullanılır

Paykasa nasıl kullanılır

Oysa Paykasa’nın kullanımı oldukça basittir. Satın alınan günün döviz kuruna göre ödeme yapılarak edinilen bu kartların kullanımı için kişilere 16 haneli bir pin gönderilir. Bu pin sayesinde anlaşmalı web siteleri üzerinden Paykasa ödeme seçeneğine tıklayarak basit bir şekilde ödeme yapılabilir.

Tüm bunların yanında Paykasa Kart’ınızı bozdurma imkânınız da bulunmaktadır. Paykasa kart bozdurma işlemi için kartı satın almanızın üzerinden 12 ay geçmeden Paykasa bayiliklerine başvurabilirsiniz.

Etiketler: ,